Cloud

Šperk interiéru     |     Každý kus je 100 % originál    |     Kovové nohy

Ten nejvyšší luxus

Vyšperkujte si svůj interiér do posledního detailu.

Vysoce moderní design, který zanechá dojem nejen díky svému provedení, ale také díky spojení luxusní ruční práce a požadovaného komfortu.

VARIANTY SLOŽENÍ

Na výběr máte z menší dvoumístné sedačky a větší třímístné. Nabízíme k sedačkám Cloud také taburety, všechny s krásným ručním řasením, díky kterému je každý kus originál.

JE LIBO KŘESLO?

Pořiďtě si do sestavy vysoce komfortní křeslo. Spolu se sedačkou Cloud tvoří tato dvojice dokonalou kombinaci, která zanechá dojem. Křesla jsou prostorná, bytelná a pohodlně se v nich můžete usadit.

KAM SI ZAMANETE

Cloud sedačka se hodí jak do světlého, tak do tmavého interiéru a ani barevných kombinací se nemusíte bát. Barvy sedačkám a křeslům Cloud sluší. Vytvořte si svůj luxusní a pohodlný koutek pro setkávání či odpočinek.

VARIANTY SLOŽENÍ

Vyberte si tu správnou velikost pro svůj interiér. Relaxujte a užívejte si na dvoumístné nebo třímístné ruční práci. Spokojenost zajistí i precizní řasení.

JE LIBO KŘESLO?

Pořiďtě si do sestavy vysoce komfortní křeslo. Spolu se sedačkou tvoří tato dvojice dokonalou kombinaci, která zanéchá dojem.

KAM SI ZAMANETE

Cloud sedačka se hodí jak do světlého, tak do tmávého interiéru a i barevných kombinací se nebojí. Vytvořte si svůj luxusní a pohodlný koutek pro setkávání či odpočinek.

NECHTE SE INSPIROVAT

38 900 Kč

(Cena vč. DPH a dopravy k zákazníkovi)

Složení: Dvojsed

Rozměry (výška x šířka x hloubka)
80 x 170 x 95 cm

 

25 900 Kč

(Cena vč. DPH a dopravy k zákazníkovi)

Složení: Křeslo

Rozměry (výška x šířka x hloubka)
80 x 105 x 95 cm